KLOUBOVÉ NAKLADAČE

AVANT je nejkompaktnější a nejuniverzálnější kloubový nosič nářadí spojený s teleskopickým nakladačem. Díky široké paletě modelů umí vyhovět každému zájemci a má řešení na každou práci. Nářadí je navrženo speciálně pro nosiče Avant a to tak, aby byly zachovány důležité vlastnosti celé sestavy. A to zejména výkon, životnost a bezpečnost práce.

Modelová řada 200 je nejmenší z řady Avant. Produkce série 200 začala již v roce 2002. Inovovaná produkce pak začíná v roce 2016. Díky své velikosti a kompaktnosti je Avant 200 vhodný na údržbu areálů, obcí, měst, realizace na menších a členitějších plochách apod... Svým designem je však také žádaný jako účinný pomocník na větších zahradách a pozemcích. V neposlední řadě je Avant 200 obrovský pomocník na menších zemědělských farmách.

Modelová řada 400 je nejmenší z řady Avant s kloubovým řízením a s dieselovým motorem. Díky své velikosti a kompaktnosti je Avant 420 vhodný na údržbu areálů, obcí, měst, realizace na menších a členitějších plochách apod... Svým designem je však také žádaný jako účinný pomocník na větších zahradách a pozemcích. V neposlední řadě je Avant 400 obrovský pomocník na menších zemědělských farmách a koňských stájích - zvedne balík sena 550 kg do výšky 2,75 metru.

Modelová řada 500 je již střední třída nakladačů Avant. Zvedací síla se šplhá již k 900 kg na paletě do výšky 2,8 metru. Velikostí a kompaktností je stroj ale stále vhodný na údržbu areálů, obcí, měst, realizace na menších a členitějších plochách apod... Svým designem je však také žádaný jako účinný pomocník na větších zahradách a pozemcích. V neposlední řadě je Avant 500 obrovský pomocník na středních zemědělských farmách, ale i ve stavebních firmách.
Modelová řada 600 je již ta plně profesionální řada určená do těžkých provozních podmínek. Zvedací síla je již 1000 kg na paletě do výšky 2,8 metru. Velikostí a kompaktností je stroj ale stále vhodný na údržbu areálů, obcí, měst, realizace na menších a členitějších plochách apod... Svým designem je však také žádaný jako účinný pomocník na větších zahradách a pozemcích. V neposlední řadě je Avant 600 obrovský pomocník při údržbě obce a města. Fréza na asfalt, mulčovač nebo sekačka se sběrem jsou jen malý výčet všech použitelných nářadí.
Modelová řada 700 je (zatím) ta největší třída nakladačů Avant. Zvedací síla je až 1500 kg na paletě do výšky 3,1 metru. Velikostí a kompaktností je stroj ale stále vhodný na údržbu areálů, obcí, měst, realizace na menších a členitějších plochách apod... Svým designem je však také žádaný jako účinný pomocník na větších zahradách a pozemcích. V neposlední řadě je Avant 700 obrovský pomocník při údržbě obce a města. Fréza na asfalt, fréza na sníh, mulčovač nebo sekačka se sběrem jsou jen malý výčet všech použitelných nářadí. Ve stavební firmě nahradí i klasický smykáč.
Modelová řada E je nová modelová řada nakladačů Avant, využívající pohon na elektrickou energii. Elektrická energie je akumulována v bateriích - a to v olověných nebo Li-Ion článcích. Vývoj elektrických nakladačů Avant sahá již do roku 2005, kdy Avant vyrobil první Avant 500-E. V té době však ještě nebyla technologie baterií připravena na provoz nakladačů a tak s dalším vývojem musel Avant počkat. V roce 2017 tak Avant dokončil vývoj plně elektrického nakladače. Jako první uvedl v roce 2016 na trh nakladač s Li-Ion technologií. Elektrický pohon je z pohledu ekonomiky a životního prostředí velice výhodný. Pokud k tomu vezmeme v potaz nulové emise a minimální hluk při práci, jsou pak nakladače Avant velice vhodní pomocníci v uzavřených prostorách, u zvířat, v demolicích atp.

Všechny řady nakladačů AVANT mohou být vybaveny kabinou dle přiloženého prospektu.