Pásové dopravníky BARON


Nejrobustnější dopravníky na trhu jsou bezpochyby ty, které vyrábí Baron. Série CU-CCU byla vyvinuta naším oddělením výzkumu a vývoje ve spolupráci s řadou našich nejnáročnějších zákazníků v oblasti pronájmu a kontraktačního průmyslu. Tím je zajištěno, že naše dopravníky splňují nejpřísnější požadavky na odolnost, pevnost a snadnou údržbu.

Vpřed, vzad, proměnná rychlost a sériové připojení. Nový, výkonný motor a pokročilé řízení rozšiřují možnosti použití dopravníků Nová řada dopravníků Baron obsahuje mnoho nových zařízení, což zvyšuje možné aplikace. Frekvenční měnič umožňuje použití výkonného třífázového motoru, i když je napájecí zdroj jednofázový. Frekvenční měnič dále umožňuje měnit rychlost od 20 do 80 cm / s a ​​měnit směr pohybu pásu. Nové dopravníky lze spojit do série až s osmi dopravníky současně a jsou k dispozici v edicích CU (ConveyorUnit) a CCU (ConveyorCotrolUnit). Pokud chcete vytvořit sériové spojení, je zapotřebí CCU ", protože se používá pro řízení ostatních dopravníků. Nové funkce se otevírají novým aplikacím. 

Cílová skupina pro dopravníky je tak podstatně větší. Dobrým příkladem je spojení s výkopem suterénů, kde lze dopravníky použít k odběru materiálu a poté změnit směr a dopravit beton do suterénu. Posledním vývojem je CU Basic, který byl navržen pro uživatele, kteří nepotřebují sériové připojení, ale nechtějí přijít o proměnnou rychlost a možnost pohybu vpřed i vzad. 


Modely pásových dopravníků

Všechny dopravníky mají stejné technické parametry: šířka pásu 34 cm, celková šířka 45,5, příkon 0,55 kW, jednofázové napájení 230 v, maximální zatížení pásu 200 kg, rychlost pásu 20-80 cm/s, výška 25 cm, násypka o šířce 88,5 cm.

CU2500 - délka 2,5 m, hmotnost 61 kg

CU3300 - délka 3,3 m, hmotnost 71 kg

CU4500 - délka 4,5 m, hmotnost 87 kg

CU6000 - délka 6 m, hmotnost 103 kg

CCU4500 - délka 4,5 m, hmotnost 87 kg

CCU6000 - délka 6 m, hmotnost 103 kg